DR. HAUSCHKA BERGAMOTT-CITROMFŰ TESTÁPOLÓ TEJ 145 ML
Elérhetőség | Raktáron ✅ |
---|---|
Értékelés | ⭐⭐⭐⭐⭐ |
Kategória | Kozmetikumok Testápolás Testápoló |
Gyártó | Dr. Hauschka |
Eladó | bioszallito.hu |
Ajánljuk | Testápoló Dr. Hauschka |
Árkategória:
Biztonságos vásárlás! 14 nap elállási idő!
Gyors házhozszállítás egy napon belül!
Biztonságos fizetés online bankkártyával!
Termékleírás
DR. HAUSCHKA BERGAMOTT-CITROMFŰ TESTÁPOLÓ TEJ 145 MLa következő webáruházakban kapható, és portálunknak köszönhetően megtudhatja, hogy hol vásárolhatja meg a legolcsóbban.
Az Árukereső.hu-n megvásárolható ajánlataink
|
Testápoló
DR. HAUSCHKA BERGAMOTT-CITROMFŰ TESTÁPOLÓ TEJ 145 ML |
7 873 Ft |
Teljes DR. HAUSCHKA BERGAMOTT-CITROMFŰ TESTÁPOLÓ TEJ 145 ML termékleírás
A frissítő testápoló gyorsan beszívódik, és a citrusos, fanyar illata felébreszti a szellemet.
A bársonyos-lágy textúrában a citromfű, a bergamott és a zsálya fejti ki vitalizáló hatását, a bergamott és a narancsvirág illóolajai élénkítik a
testet és az elmét.
A kökényt, mezei zsurlót és birset tartalmazó összetétel erősíti a bőrt.
Az értékes olajok megőrzik a nedvességet, és rugalmas bőrérzetet nyújtanak.
Az illat összeállításához használt esszenciális olajok, mint például a kamilla és a rozmaring, levegős könnyedséget adnak.
Feldobja a bergamott vizes illatát, és a neroli virágokkal együtt kölniszerű, fénnyel teli karaktert kölcsönöz neki.
Emellett a testápoló tej számtalan más esszenciális olajat is tartalmaz.
Minden egyes gyógynövény sajátos tulajdonságokkal rendelkezik, amelyek gazdagítják a teljes összetételt, egymással összhangban tápláló hatással bírnak. A citromfű tonizáló hatását a gyorsan felszívódó testápoló tej könnyű textúrájának köszönhetően biztosítja. A mogyoró, a birs és a mezei zsurló keveréke erősíti és fenntartja a bőr természetes egyensúlyát.
Vegán és gluténmentes.
Az üvegpalack könnyen újrahasznosítható, a csomagolás és a belső tájékoztató 100%-ban FSC vagy Blue Angel tanúsítvánnyal rendelkező újrahasznosított anyagból készült.
Bőrállapot | minden bőrállapot |
Életkor | 12 év felett |
Kinek ajánljuk | uniszex |
NATRUE | Naturkosmetik |
Ovo-lacto vegetáriánus | igen |
Vegán | igen |
Aqua, Alcohol, Salvia Officinalis Leaf Extract, Prunus Spinosa Fruit Extract, Pyrus Cydonia Seed Extract, Glycerin, Helianthus Annuus Seed Oil, Cymbopogon Citratus Extract, Prunus Spinosa Flower Extract, Arachis Hypogaea Oil, Equisetum Arvense Extract, Olea Europaea Fruit Oil, Citrus Aurantium Bergamia Peel Oil, Parfum*, Limonene*, Citral*, Linalool*, Geraniol*, Citronellol*, Farnesol*, Coumarin*, Eugenol*, Daucus Carota Sativa Root Extract, Simmondsia Chinensis Seed Oil, Algin, Xanthan Gum, Cetearyl Glucoside, Cetearyl Alcohol, Hydrated Silica. |
A bioszallito.hu webáruházban a testápoló kategóriából a DR. HAUSCHKA BERGAMOTT-CITROMFŰ TESTÁPOLÓ TEJ 145 ML) terméket 7 873 Ft-os áron vásárolhatod meg.
Paraméterek
Elérhetőség |
Raktáron |
---|---|
Értékelés |
⭐⭐⭐⭐⭐ |
Kategória | |
Gyártó | |
Eladó | |
Ár |
7 873 Ft |
EAN |
45521662233 |
Gyakran ismételt kérdések a DR. HAUSCHKA BERGAMOTT-CITROMFŰ TESTÁPOLÓ TEJ 145 ML kapcsolatban
❓ Mennyibe kerül a DR. HAUSCHKA BERGAMOTT-CITROMFŰ TESTÁPOLÓ TEJ 145 ML?
A DR. HAUSCHKA BERGAMOTT-CITROMFŰ TESTÁPOLÓ TEJ 145 ML terméket 7 873Ft-tól vásárolhatod meg a bioszallito.hu webáruházban.
❓ Hol lehet vásárolni a DR. HAUSCHKA BERGAMOTT-CITROMFŰ TESTÁPOLÓ TEJ 145 ML terméket?
A DR. HAUSCHKA BERGAMOTT-CITROMFŰ TESTÁPOLÓ TEJ 145 ML terméket például a bioszallito.hu webáruházban vásárolhatja meg.
❓ A DR. HAUSCHKA BERGAMOTT-CITROMFŰ TESTÁPOLÓ TEJ 145 ML raktáron van?
Weboldalunkon több olyan eszshopot is találsz, ahol van raktáron DR. HAUSCHKA BERGAMOTT-CITROMFŰ TESTÁPOLÓ TEJ 145 ML Megnézheted a bioszallito.hu oldalon.
❓ Mi a DR. HAUSCHKA BERGAMOTT-CITROMFŰ TESTÁPOLÓ TEJ 145 MLEAN kódja?
A DR. HAUSCHKA BERGAMOTT-CITROMFŰ TESTÁPOLÓ TEJ 145 ML termék EAN kódja: 45521662233
Még több terméket keresél a dr. hauschka gyártótól?
Katalógusunkban az dr. hauschka márka termékei szerepelnek. Tekintse meg a varázspárna legjobb dr. hauschka termékeinek kínálatát.